M JAK MIŁOŚĆ - ONLINE, ODCINEK 1093

Ula, Natalka i Bartek biwakują razem nad jeziorem. Wypoczynek pod namiotem okazuje się strzałem w dziesiątkę i sprawia nastolatkom wiele radości. W tym czasie w Grabinie zjawia się żona Rafała Wiśniewskiego, nauczyciela ze szkoły policyjnej w Urlach, i oznajmia zaskoczonemu Markowi, że jego córka prawdopodobnie spędza wakacje z byłym kochankiem.

M JAK MIŁOŚĆ - ONLINE, ODCINEK 1092

Kasia pragnie oznajmić Marcinowi, że niebawem zostaną rodzicami, ale nie ma śmiałości. Zamiast powiedzieć prawdę, wręcza mu test ciążowy z dodatnim wynikiem. Agnieszka podejmuje decyzję o wyjeździe do Szczecina. Na wybrzeżu chce pobyć co najmniej kilka miesięcy. Chodakowski, gdy dowiaduje się o jej planach, postanawia zrobić wszystko, by zatrzymać ukochaną w Warszawie.

M JAK MIŁOŚĆ - ONLINE, ODCINEK 1091

Marek coraz bardziej tęskni za Ewą.  Nie zdaje sobie sprawy, że ukochana znów walczy o życie. W jej imieniu Kris przekazuje Annie wzruszający list. Kobieta wyznaje swojej rywalce, że nowotwór, który udało się jej pokonać, znów zaatakował. Tym razem jednak Ewa ma nikłe szanse na powrót do zdrowia, dlatego prosi Annę, by po jej śmierci zaopiekowała się Markiem i dziećmi.

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Paddy Power super bonus.

Facebook - polub nas i bądź na bieżąco :)