M JAK MIŁOŚĆ - ONLINE, ODCINEK 1106

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Jest żoną doktora Artura Rogowskiego. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię.

M JAK MIŁOŚĆ - ONLINE, ODCINEK 1105

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Jest żoną doktora Artura Rogowskiego.

M JAK MIŁOŚĆ - ONLINE, ODCINEK 1104

Janek wciąż przebywa w areszcie. Paweł zbiera pieniądze na kaucję za przyjaciela, jednocześnie razem z bratem szuka dowodów obciążających Sylwię. W bistro zjawia się Olga, a Taro szczerze opowiada jej o problemach szefa. Łukasz dostaje się do biura Krupskiego, niestety nie udaje mu się spotkać z biznesmenem, gdyż zostaje zatrzymany przez ochronę.

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Paddy Power super bonus.

Facebook - polub nas i bądź na bieżąco :)